GÜVENLİK FİLESİ NEDİR ?

Erzurum Güvenlik Filesi gerek artan iş kazalarını önleme gerekse iş sağlığı ve güvenliği kurumunun denetimleri arttırmasıyla günümüzde sıklıkla kullanılmaktadır. İnşaat güvenlik ağı özellikle yerden yükselen inşaatlarda üst katlardan malzeme düşmesini engellerken, Balkon filesi evlerimizde çocuklarımız için büyük önem arz ediyor. Yine Merdiven boşluğu filesi, Galeri boşluğu filesi, raf emniyet filesi vb. Güvenlik fileleri hayatı olağan akışkanlığında mekanları daha güvenli bir hale getiriyor.

Erzurum Güvenlik filelesi faydaları birçok farklı alanda görülmektedir. Neredeyse her sektörde kullanılabilen, en önemlisi de sizi ve sevdiklerinizi doğabilecek olumsuz kazalara karşı koruyabilecek bir file çeşitlerinden birider. Güvenlik fileleri çok farklı amaçlar için tasarlanıp, farklı yerlerde kullanılabilmektedir.

Kısacası Güvenlik fileleri, çalışanların ve sevdiklerimizin can güvenliğini sağlıyor, onları olası risklerden koruyor. Özellikle İnşaat güvenlik fileleri inşaat çalışma ortamını düşündüğünüzde personel düşmelerinde hayat kurtarmaktadı

İş Güvenliği Filesi Teknik Özellikleri:

  • Kullanılan İplik: %100 Polyamid Kord®
  • İp Kalınlığı: 6 mm
  • Göz Aralığı: 10 cm x 10 cm (Kareleme)
  • Taşıma Kapasitesi: ~600 kg
  • Üretim Biçimi: Düğümlü El Örgüsü / Düğümsüz Makine Ağı
  • Renk: İstenilen Renkte Özel Üretim

En Dirençli İş Güvenliği Filesi

Ortalama 600 kg taşıma kapasitesine sahip en dirençli iş güvenliği filesi ile tüm iş sağlığı ve güvenliği standartlarını sağlayın.

Özel Çözümler

Ürettiğimiz iş güvenliği filesi sistemleri, farklı güvenlik tehlikelerine yönelik geliştirilen size özel çözümlerdir.

Uzun Vadeli Bir Önlem

%100 Polyamid Kord® hammaddesi sayesinde nemli ve güneşli ortamlarda yıllarca deformasyon göstermeyen uzun vadeli bir iş güvenliği sistemi.

Montaj Hizmeti Seçeneği

IRATA eğitimli profesyonel montaj ekibimizce farklı konfigürasyonlarda ihtiyacınıza uygun bir şekilde monte ediliyor.

Resmi Kurumlarca Test Edilmiştir

Kocgrass File iş güvenliği filesi çeşitli kurumlarca insan ve eşya düşmesine karşı test edilmiş olan bir iş güvenliği sistemidir.

Profesyonel İş Güvenliği Filesi Uygulamaları

İş güvenliği filesi uygulamalarında ip kalınlığı ve göz aralığı kadar montaj süreci de önemlidir. Uygulanacak yere uygun, güçlü bağlantı noktaları oluşturmak gerekir.

Koçgrass, güvenlik filesi uygulanacak yere özel çözümler üretir. İhtiyacınız olan iş güvenliği ağı için bizimle şimdi iletişime geçebilirsiniz.

En Uygun İş Güvenliği Filesi Fiyat Teklifini Alın

İş güvenliği standartlarını sağlamak için teklif formunu doldurarak en uygun iş güvenliği filesi fiyatı teklifini alın! Size en kısa sürede geri dönüş yapacağız.HEMEN TEKLİF AL

Satış ve montajını yaptığımız Diğer Güvenlik filesi Hizmetlerimiz;

Merdiven File Şartnamesi

Güvenlik Ağı

Güvenlik Ağı Kullanım

Kuş Önleme Filesi

Raf Filesi Şartnamesi

Halı Saha Filesi

Güvenlik Filesi

Spor Ağları

Balkon Filesi

Halı Saha İmalat

inşaat güvenlik ağı