İnşaat Güvenlik Filesi
 

İnşaat Güvenlik Filesi

İnşaat Güvenlik Filesi; İşçi ve malzeme güvenliğinde tercih edilen güvenlik filesidir.  İnşaat Güvenlik filesi 6mm kalınlıkta olup poliamid malzemeden üretilmektedir. Gerek artan iş kazalarını önleme gerekse iş sağlığı ve güvenliği kurumunun denetimleri arttırmasıyla günümüzde sıklıkla kullanılmaktadır. İnşaat güvenlik ağı özellikle yerden yükselen inşaatlarda üst katlardan işçi ve malzeme düşmesini engellemek adına çok önemli bir güvenlik önlemidir. İnşaat sahasında çalışılan yerin 2 kat aşağısına kurularak herhangi bir düşme karşısında 1 tona kadar ağırlığı tutma konusunda  oldukça mukavemetlidir.

Özellikle İstanbul,Ankara,İzmir,Bursa gibi büyük şehirlerde yüksek katlı bina inşaatlarında her 2  kat da bir yükseltme yapılarak kurulumu yapılmaktadır.

Güvenlik Testlerimiz mevcut olup video galeriden izlemenizi tavsiye ederiz. Güvenlik ağları ve  ile ilgili belgelerimiz mevcut olup standart olan  EN 1263-1 ve EN 1263-2. TSE kabul etmiştir.  

Türkiye genelinde bir çok referans yapısına sahip Koç Grass File olarak son tüketiciye direk imalat avantajları ile hatasız kaliteli ve güvenli ürünler sunmaktayız. Türkiye’nin bütün şehirlerine kurulumumuz mevcut olup, yaptığımız çalışmaları aşağıda bulunan resim galerisinden daha detaylı inceleyebilirsiniz.

İnşaat Güvenlik filesi projelendirme, keşif, imalat ve montaj aşamaları için bir telefon kadar sizlere yakınız. Detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 
 
Call Now Button