Halı Saha Filesi

Erzurum Halı Saha Filesi filenin konumuna göre çeşitlenmektedir. Kale arkası, tavan, saha bölmeleri, yan bölümler gibi konumlara göre çeşitlilik ve farklılık gösterir. Aşağıda Halı Saha File çeşitlerini görebilirsiniz.

  • Bölme Ağları
  • Kale Arkası Tampon Koruma File Ağı
  • Tavan Koruma File Ağı
  • Yan Koruma File Ağı
  • Halı Saha Koruma Filesi Ağı

Erzurum Halı Saha Filesi Özellikleri

Halı Saha filesi olarak halılarımızda kullanılan halı saha filesi özellikleri aşağıda belirtilmiştir.

Soğuğa ve sıcağa karşı dayanıklıdır.

Kare şeklinde düğümlü filedir.

Filemiz el örmesi poliamit fileden yapılmaktadır.

3 yıl firma garantisi verilmektedir.

UV ışınlarına karşı dayanıklıdır.

Halı Saha Filesi Dikkat edilmesi gerekenler

Erzurum Halı Saha filesi  olarak ve bulunduğu konuma uygun özelliklerde file seçilmelidir. Tavan, arka ve yan vb. her bölümün özellikleri ve maruz kaldığı darbe ve çevre şartları farklı olduğu unutulmamalıdır.

Halı Saha filesi satın almak istiyorsanız, yerli üretim yerli firmaları seçiniz. Kullanılan ipin kalitesi ve kalınlığına dikkat ediniz.

Halı Saha filesi kalite standartlarına uygun olmalı ve bu konuda Halı Saha filesi üreten firmalardan Kalite belgesi talep edebilirsiniz.

Ağlar uzun süre sürtünmelere ve hava şartlarına karşı dayanıklık göstermelidir.

Halı Saha filesi ölçü işlemleri tedarik sürecinde önemlidir.  ve doğru ölçüm ve keşif yapılmasına ve bu işi yapan personelin tecrübeli olmasına dikkat etmelisiniz. Montaj işlemleri de ölçü ve tedarik süreci kadar önemlidir. 

Bizler ile çalışmak için üretim ve montajı yapan firmaların ve  referansları sizler için yeterli olacaktır. üretiminde, montaj vb. süreçlerde  firma ve teknik ekibin yıllara yayılan tecrübeleri örnek teşkil etmelidir. bize güvenebilirsiniz

ERZURUM HALI SAHA FİLESİ'Nİ NEDEN TERCİH ETMELİSİNİZ ?

1996 yılından itibaren başladığımız tarihten günümüzü kadar ülke genelinde birçok şehrine halı sahalar inşa projeleri gerçekleştirdik. ve Halı sahaların tavan, yan kale arkası ve bölme fileleri üretim ve montajını yapmaktayız. Sektördeki firma ve kuruluşların tercihindeki en büyük sebep olan doğruluk ve güvenilirlik ana hedefimizdir. sizler için daha iyisini yapıyoruz Üretimini ve Satışını yapmış olduğumuz Ağ ve File çeşitlerimiz firmamızın garanti kapsamında, müşteri ile diyalog içerisinde hizmetinize sunulmaktadır. Faaliyete başladığımız 1996 yılından günümüzü kadar ülke genelinde birçok şehirde başarılı birşekilde halı saha inşa projeleri gerçekleştirdik.

 Halı sahaların tavan, yan kale arkası ve bölme fileleri üretim ve montajını yapmaktayız. Yurt içi ve yurt dışında olmak üzere 2000’e yakın halı saha ve benzeri sektörler içerisinde firmamızın imzası bulunmaktadır. Hedefimiz müşterilerimizin istekleri doğrultusunda daha kaliteli ürün ve hizmet sunmaktır.

Halı Saha kurulumu, halı saha filesi montaj, projelendirme ve her türlü detaylar hakkında teknik ekibimizden destek alabilirsiniz. Her türlü sorularınız için sayfamızda bulunan iletişim kanalları ile bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Merdiven File Şartnamesi

Güvenlik Ağı

Güvenlik Ağı Kullanım

Kuş Önleme Filesi

Raf Filesi Şartnamesi

Halı Saha Filesi

Güvenlik Filesi

Spor Ağları

Balkon Filesi

Halı Saha İmalat