KUŞ ÖNLEME FİLESİ NEDİR ?

kahramanmaraş kuş önleme filesi bir başka ismi ile Kuşkonmaz filesi kuşların özellikle fabrika, tarım alanları, bağ bahçe vb. girmesinin istenmediği yerlerde kullanılan koruma fileleri olarak tanımlanır. ve Bu fileler sayesinde kuşların mekanlara girmesi engellenmiş olur.

Kuş Önleme Filelerinin Özellikleri

Kuşların mekanlara ve üretilen ürünlere zarar vermemeleri için kullanılırlar.

KAHRAMANMARAŞ KUŞ ÖNLEME FİLESİ ve Bu ürünler kuşların büyüklükleri göz ününde bulundurularak standart olarak 2×2 göz aralığında üretilirler. ve Fabrikalarda ve balkonlarda ağırlıklı kullanılan bu ürünümüz, küçük göz aralığından ötürü kuşlarla olan probleminizi rahatlıkla çözecektir. Kuşlara karşı hem zararsız hemde güvenilir bir çözüm sunmaktadır. Bu sayede hiç bir kuş bu filelerden geçemez. Kötü hava şartlarına dayanabilen ürünlerdir.

Kuş önleme fileleri hafif olmasına rağmen oldukça dayanıklı ürünlerdir.ve  Kuş önleme fileleri kurulumu kolaydır. Montaj aşamasında firmamızca her türlü destek sağlanmaktadır. istenildiği taktirde usta yönlendirilmektedir.

Kuş Önleme Filesi Kullanım Alanları

Kuşlar her ortama rahatça girebilen hayvanlardır. Bu nedenle girdikleri alanları kirletebilir ve sağlık açısından risk oluştururlar. ve Bu yüzden kuşlarının istenmeyen alanlara girişinin engellemek amacıyla kuş filesi üretimi yapılır. Üretilen bu kuşkonmaz fileleri çeşitli alanlarda kullanımıyla kuşlara karşı koruma sağlanır.

Kuş filelerinin kullanıldığı alanlardan bazıları şunlardır;

  • Apartman ve evlerin balkonları
  • Fabrikalar
  • Bahçeler
  • Çatılar
  • Depolar
  • Çeşitli tarım alanları

Kuşkonmaz filesi KAHRAMANMARAŞ kuş önleme filesi özellikle yaz aylarında insanlarımızın balkon kullanımlarındaki artış nedeniyle tercih edilmektedir.

Tarımsal alanda bitki yetiştiriciliği yapanlarında yöneldiği bu ürün mahsüllerinizin kuşlar tarafından yağmalanmasını önlemek adına büyük faydalar sağlamaktadır.

Yine fabrikalarda ve ev balkonlarında sıklıkla kullanılan bir üründür.

Bu gibi alanlarda kullanılan kuş fileleri sayesinde kuşların mekana girişi önlenir

Bu sayede zarar vermelerinin önüne geç Tarım alanlarında ve fabrikalarda ürün üretiminde kuşların verecekleri zararlar önlenmiş olunur.

Kuş Önleme Filesi Fiyatları

KAHRAMANMARAŞ KUŞ ÖNLEME FİLESİ önleme fileleri kullanıldıkları alanlara göre çeşitli büyüklüklerde üretilirler. Bu yüzden de filelerin fiyatları ihtiyaca yönelik yani kullanıldığı alana göre farklılık gösterir

Türkiye genelinde bir çok referans yapısına sahip Koç Grass File olarak son tüketiciye direk imalat avantajları ile hatasız kaliteli ve güvenli ürünler sunmaktayız. Sizlerde KAHRAMANMARAŞ KUŞ ÖNLEME FİLESİ ve diğer ürünlerimiz ile ilgili olarak sayfamızda bulunan iletişim ve kanalları ile bize ulaşarak Kuşkonmaz filesi satış ve montaj işlemlerikonusunda bilgi alabilirsiniz.

Kuş önleme filesi Projelendirme, keşif, imalat ve montaj aşamaları için bir telefon kadar sizlere yakınız. Detaylı bilgi ve yardım için bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

HİZMET VERDİĞİMİZ İLÇELER

KAHRAMANMARAŞ-MERKEZ Kuş Önleme Filesi

AFŞİN Kuş Önleme Filesi

ANDIRIN Kuş Önleme Filesi

ÇAĞLAYANCERİT Kuş Önleme Filesi

DULKADİROĞLU Kuş Önleme Filesi

EKİNÖZÜ Kuş Önleme Filesi

ELBİSTAN Kuş Önleme Filesi

GÖKSUN Kuş Önleme Filesi

NURHAK Kuş Önleme Filesi

ONİKİŞUBAT Kuş Önleme Filesi

PAZARCIK Kuş Önleme Filesi

TÜRKOĞLU Kuş Önleme Filesi

Merdiven File Şartnamesi

Güvenlik Ağı

Güvenlik Ağı Kullanım

Kuş Önleme Filesi

Raf Filesi Şartnamesi

Halı Saha Filesi

Spor Ağları

Güvenlik Filesi

Balkon Filesi

Halı Saha İmalat